Działaj na rzecz Hufca!

Czas wyjść w świat, dlatego chcemy podzielić powiększać swój zespół! Wszyscy się rozwijamy, a co za tym idzie, nasz Hufiec również też się rozwija. Często w próbach na stopnie, czy sprawności jest mowa o działalności na rzecz Hufca. Idea ciekawa, jednak często zdarza się tak, że takie punkty z wymagań próby są czasem pomijane, ponieważ "nie wiem co można robić w Hufcu". A takie myślenie jest błędne, ponieważ istnieje mnóstwo funkcji czy zadań, które będą wspomagały pracę Hufca.

Możliwości jest mnóstwo. Od organizowania imprez hufcowych, przez projektowanie graficzne, czy prowadzenie social media Hufca, po szukanie środków na działanie. Co ciekawe, my możemy zaproponować kogo aktualnie potrzebujemy, co nie znaczy, że nie potrzebujemy więcej! Są takie dziedziny czy zainteresowania, o których może nawet nie wiemy! A może akurat przydadzą się komuś, lub kogoś zainsipirują? Bycie inspiracją dla kogoś, to dopiero coś! Jeśli jesteś odpowiedzialny, podejdziesz do powierzonego zadania na serio, a Twoje zainteresowania czy umiejętności pokrywają się (lub nie) z naszym zapotrzebowaniem, zgłaszaj się!

Jest to wspaniaiała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz nabycia ciekawego doświadczenia, a będzie okazja wspomóc również Hufiec.

Dlatego powstało to miejsce. To właśnie tutaj będą lądowały zadania do realizowania (jednorazowe), ale także możliwości stałej współpracy. Czas wyjść w świat, dlatego chcemy podzielić się z Tobą niektórymi zadaniami, tak, aby działało to z korzyścią dla obu stron.
My oferujemy Ci doświadczenie, a co Ty możesz nam zaoferować? To już zależy tylko od Ciebie.

 

Aktualnie potrzebujemy: Ciebie!

A dokładniej:

- autorów, który będzie pisał artykuły na stronę internetową Hufca (na podstawie tekstów źródłowych od gromad, drużyn, szczepów),

- autorów-felietonistów

- administratora Strony na Facebooku Hufca, 

- projektanta graficznego, który będzie opracowywał grafiki zgodnie z Katalogiem Identyfikacji Wizualnej,

- moderatora Joomla!, który wie czym jest FTP i html,

- kreatywnej osoby, która wie, czym jest CBP i chciałaby stworzyć coś, z czego korzystać będą wszystkie grudziądzkie jednostki,

- autorów - redaktorów, do prowadzenia działu zuchowego,

- autorów - redaktorów,, do prowadzenia działu harcerskiego,

- autorów - redaktorów, do prowadzenia działu wędrowniczego,

- autorów - redaktorów, do prowadzenia działu instruktorskiego,

- autorów - redaktorów, do prowadzenia działu dla rodziców.

A tak na poważnie, to naprawdę potrzebujemy Ciebie. Jeżeli sądzisz, że Twoje umiejętności czy zainteresowania/hobby mogą być przydatne, to zapraszamy! A może chcesz poprowadzić jakieś zajęcia? Również zapraszamy!

Co ważne, nie wymagamy żadnego doświadczenia, ani nawet umiejętności. Wszystkiego się szybkiego nauczysz! Wystarczy zaangażowanie. 

Mamy nadzieję, że dzięki takiemu rozwiązaniu żadne punkty prób związane z działanością w Hufcu, nie zostaną pominięte.

Osoba kontaktowa:
dh Artur Lamali,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.