Naszą Misją

jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

• instagram.com/hufiec_grudziadz

Spotkanie KSI

Zapraszam zainteresowanych na zbiórkę Komisji Stopni Instruktorskich – 25 czerwca o godz. 11.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Chełmińskiej 121.

Udział w zbiórce Komisji w celu otwarcia próby należy zgłosić do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej na 3 dni przed planowanym terminem spotkania, jednocześnie wskazując opiekuna próby oraz przedstawiając planowane zadania. Proszę, by osoby planujące otwarcie próby korzystały tymczasowo z chorągwianych kart prób (są dostępne: tutaj).

Natomiast udział w zbiórce Komisji w celu zamknięcia próby należy zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej na 7 dni przed planowanym terminem spotkania, jednocześnie przesyłając raport z przebiegu próby.

Kandydat na instruktora, wnioskujący o zamknięcie próby, na zbiórce przedstawia Komisji:

a. wypełniony wniosek o zamknięcie próby,

b. opinię opiekuna o zdobywającym stopień i przebiegu próby,

c. opinię bezpośredniego przełożonego,

d. kartę próby zawierająca potwierdzenie wykonanych zadań,

e. pisemny raport z przebiegu próby i jej dokumentację,

f. dwie fotografie legitymacyjne w umundurowaniu.

hm. Dorota Lichnerowicz
przewodnicząca KSI Hufca ZHP Grudziądz

W terenie - newsy od gromad i drużyn