Naszą Misją

jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Brak pomysłów?

Centralny Bank Pomysłów nadchodzi z pomocą!

Poznaliśmy Tajemnice Miasta!

W piątek, 26 maja w ramach "Majówki na Trawie" odbyła się Gra Miejska "Tajemnice Miasta" dla drużyn, gromad i mieszkańców Grudziądza. Zgłosiło się ponad 20 patroli, od 2 do 5 osób w jednym, które miały możliwość poznać Grudziądz od innej, tajemniczej strony.

Wszyscy chętni nauczyli się gwary grudziądzkiej, zagrali w ruchome "kółko i krzyżyk", odwiedzili wieżę Bazyliki św. Mikołaja, Klimek, poznali wiele dat, nazwisk i wydarzeń ważnych nie tylko dla naszego miasta. Kto nie chciałby nauczyć się ręcznie ważyć monet i napisać najpiękniejszych życzeń dla mamy przy grudziądzkich pomnikach?

I miejsce zajął patrol "Radkusy", II miejsce 56 Grudziądzka Drużyna Harcerzy "Anduril", a III 29 Grudziądzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Trampy". Kto nie był, niech żałuje! Do zobaczenia za rok!

Tajemnice Miasta

Zobaczcie, jak bawiliśmy się wczoraj na rynku! Dziękujemy PyszuchProductions ?

Opublikowany przez Hufiec ZHP Grudziądz na 27 maja 2017